Kontakt

DOLFAMEX Sp. z o.o.
ul. Jana Sobieskiego 51, 58-500 Jelenia Góra, PL
www.dolfamex.com


Dział Handlowy KRAJ

Monika Nowak
T: 75 752 28 11 wew.371
E-mail: monika.nowak@dolfamex.com.pl

Joanna Judzińska
T: 75 752 28 11 wew.375
E-mail: joanna.judzinska@dolfamex.com.pl

Magdalena Dudek
T: 75 752 28 11 wew.370
E-mail: magdalena.dudek@dolfamex.com.pl


E-mail: handlowy@dolfamex.com.pl

Dział Handlowy EKSPORT

Karol Rzepka
T: 75 752 28 11 wew. 344
E-mail:karol.rzepka@dolfamex.com.pl

Iwona Kornacka
T: 75 752 28 11 wew. 372
E-mail: iwona.kornacka@dolfamex.com.pl

Paweł Paryga
T: 75 752 28 11 wew. 346
E-mail: pawel.paryga@dolfamex.com.pl


Doradcy Techniczni

Kazimierz Modelski
T: 75 752 28 11 wew. 361
M: 601 729 763
E - mail: kazimierz.modelski@dolfamex.com.pl

Kazimierz Warycha
T:75 752 28 11 wew. 357
M: 693 393 220
E-mail: kazimierz.warycha@dolfamex.com.pl

Jarosław Sawicki
T: 75 752 28 11 wew.358
M: 798 952 650
E-mail: jaroslaw.sawicki@dolfamex.com.pl

Marketing
T: 75 752 28 11 wew. 340
E-mail: marketing@dolfamex.com.pl

Formularz kontaktowy:
 
Adres email:
Twoja wiadomość:






Wyświetl większą mapę
Newsletter

Czychcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach
w naszej firmie?

 

Dostawa w 24h
cms_kurier_dhl cms_kurier_gls

dostawa kurierem

 

 

WIĘCEJ
Copyright © 2008-2012 DOLFAMEX Sp. z o.o.
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego